PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95915}

Nadzieja

Mixed Blessings
6,6 262
oceny
6,6 10 1 262
Nadzieja
powrót do forum filmu Nadzieja

Ocean Hellman

użytkownik usunięty

Jest to aktorka, według mnie, wyjątkowa, jednak z nieznanych mi przyczyn zbyt mało w Polsce o niej się mówi (podczas, gdy ilość zagranicznych stron internetowych o niej jest ogromna)

Przez całe dzieciństwo kochałem się w Ocean Hellman oglądając "Niebezpieczną zatokę". Też żałuję, że tak mało się u nas o niej mówi... :-/

Theodoros

Niestety dziś na temat jej kariery i popularności można już mówić tylko w czasie przeszłym, jeśli zaś chodzi o ww film to znalazłem na cda, i cóż powiedzieć? Wytwory Danielle Steele to zdecydowanie nie moja bajka, wiec skupiłem się tylko na wyłapywaniu scen z Ocean. Są trzy trwające w sumie może raptem 1,5 minuty, ciężko w ogóle oceniać taki występ, chociaż i tym się mimo wszystko w jakiś tam sposób cieszyłem. Tylko dla hardkorowych wielbicieli, do których się w sumie zaliczam, jednak filmu raczej nikomu nie polecam.

hellboyjr

Trudno tutaj raczej mówić o jakiekolwiek karierze - Znana głównie z jednej roli .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones