PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050493}
5,5 3 431
ocen
5,5 10 1 3431
3,5 4
oceny krytyków
Nieobliczalna
powrót do forum filmu Nieobliczalna

Jak w obsadzie jest Julka to musi być sukces, kogo będzie grała? Prostytutkę czy kochankę?

lesku73

Już są w necie sceny seksu z nią. Jest dobrze

ocenił(a) film na 7
Levusek1992

Ciekawe że nie brakuje aktorów permanentnie wcielających się w morderców czy innych psychopatów i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Za to zawsze podnosi się larum gdy aktorka zbyt lub nie dość przekonująco gra prostytutki czy kochanki.

lesku73

Jest bolcowana , wszystko pokazane. Przewidziałeś

ocenił(a) film na 6
KemoT86

Ja pier…, te komentarze to jakaś żenada. Dobra aktorka zagra każdą scenę.

ocenił(a) film na 7
doroti

Racja dobra aktorka zagra, Wieniawa odegra i to średnio.

ocenił(a) film na 6
Tomasz_M_filmweb

Czytałam książkę, odegrała to bardzo dobrze. Na pewno była dużo lepsza niż Grochowska. Mam wrażenie, że czepiacie się tej dziewczyny dla zasady

ocenił(a) film na 4
doroti

Nie czytałam książki, ale jeśli chodzi o grę aktorską, to najgorsza jest Grochowska. Tu nawet to dziecko zagrało lepiej.

doroti

nie, ona sama swoimi wypowiedziami prowokuje takie teksty o niej, sa slabe, ale ona no masakara z niej.

ocenił(a) film na 6
Agniete

A podasz przykład? Bo ja ją ogladam na insta i to normalna kobieta. Kazda z nas moze cos palnac czasami. Wychodzi zwykla zawisc ludzka i tyle

doroti

proszę: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,28109499,julia-wieniawa-nie-marzy-o-karier ze-w-usa-padla-wymowna-odpowiedz.html

Agniete

Ktoś o zdrowych zmysłach nadal przegląda Plotek, albo Pomponik?

ocenił(a) film na 6
KemoT86

Poziom rynsztokowy twojej wypowiedzi- co tu w ogóle robisz! Na tym portalu - to nie Instagram ani tik tok pomyliło ci się.

lesku73

ale przynajmniej nie przejmie ci roli zyciowej nieudacznika

master_of_vinyl_donuts

Hahahahaha! Dobre Januszku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones