PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11656}

Więcej czadu

Pump Up the Volume
7,4 8 881
ocen
7,4 10 1 8881
Więcej czadu
powrót do forum filmu Więcej czadu

uwielbiam, pozdrawiam wszystkich którzy "czują" klimat filmu:) genialny:D

replicant

no po prostu film megaa, coś w moim guście

ocenił(a) film na 9
replicant

TALK HARD!

ocenił(a) film na 10
replicant

To jest to! Każdy chciałby pokazać siebie takim jakim jest się naprawdę. Mark pokazuje, że każdy nastolatek chowa się za maską, ale może to przezwyciężyć. Tylko mówcie prawdę ;)
Genialny film.

ocenił(a) film na 9
Nula18

Film ma gigantyczną magię lat 80-tych. Rewelacja.

użytkownik usunięty
_Lennox_

Tylko że to film z lat 90-tych. ;)
A konkretnie Generacji X.

ocenił(a) film na 7

Obraz miał premierę w połowie roku 1990, tak więc ciężko nazwać go "z lat 90". ;)

Sam w sobie jest całkiem niezły, czuć właśnie klimat drugiej połowy lat 80. Poza tym wszelkie jego technikalia aż są przesiąknięte takim nastrojem, od aktorów, ich ubrań, do sprzętów elektronicznych etc. Film budzi emocje, rzeczywiście jest takim raczej pogodnym dramatem, co najwyżej z elementami komedii.
No i nie można pominąć kwestii wolnościowej - dziś "radia" pirackie przeniosły się do internetu i są nie mniej potrzebne, niż wtedy.
7/10

ocenił(a) film na 8
Muszrom

zgadzam się. bardzo przyjemny, lekki, kto powiedział, że takie kino nie jest dobre :)?
dodałabym jeszcze mocno sensualną relację, mniam!

ocenił(a) film na 7
Nula18

Ta... a największą maską jest cały ten plastikowy bunt pokolenia x i naśladowanie "wielkiego buntownika" Huntera.

ocenił(a) film na 10
replicant

Ponadczasowy. Widziałem go jako dzieciak na początku lat 90-tych, potem powracałem do niego jeszcze wiele razy i za każdym razem tak samo zachwycał.

Christian Slater miał wtedy świetną passe, nakręcił kilka niezłych filmów. Az dziwne, że tak nagle zniknął z dużego ekranu. Szkoda.

ocenił(a) film na 9
Coyotman

Dokładnie Kojocie, dokładnie jest tak jak piszesz. Również powracam do tego filmu co jakiś czas. Ponadczasowy, magiczny, film ma swój klimat. Wcześniej był Mistrz Deskorolki hehe.

ocenił(a) film na 10
replicant

Jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem. Dla mnie poprostu rewelacyjny klimat. Oglądałem kilka razy i pewnie zobaczę jeszcze nie jeden raz :)

ocenił(a) film na 10
replicant

Niestety powtórzę za przedmówcą... To jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem. W moim przypadku, ponadczasowy. Wspaniały klimat.

replicant

Dokładnie film oddający klimat lat 80-tych, akurat ze znajomkami mieliśmy zajawkę wówczas na robienie disco, słuchanie nielegalnych rozgłośni, zgrywanie hitów na kaseciaki itp. akurat tutaj Slater nadaje się idealnie do roli idealnie, w szkole też mieliśmy radio węzeł, fajnie gdy na przerwach leciało ace of base czy modo :) pewnego razu poszedł scyzoryk bez cenzury i dostaliśmy nagany od dyrektorki, film ma takie młodzieńcze marzenia o robieniu czegoś dla innych, o realizowaniu się w trudnym okresie dojrzewania!

ocenił(a) film na 6
replicant

Gdzie można obejrzeć lub pobrać w miarę dobrej jakości - z napisami pl lub lektor ?

ocenił(a) film na 9
replicant

Jedno z najpiękniejszych uczuć jakie mogę wyrazić, które towarzyszyły mi podczas oglądania filmu. Ścisła czołówka. Mimo, że ma 42 lata ten film zawsze powoduje u mnie wielkie emocje. Zapomniane ideały, tęsknota za młodością, takie tam.. Manifest pokolenia tamtych czasów. Nie pomnę ile razy oglądałem ... zawsze budzi emocje, zawsze zmusza do motywacji. Zawsze.

ocenił(a) film na 9
replicant

Zgadzam się - świetny film!

ocenił(a) film na 9
replicant

Genialny, genialny, genialny.
Tyle o tym filmie ;)

ocenił(a) film na 9
replicant

mógłbyś polubić rownież film czarny bombowiec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones