Goldie Hawn

Goldie Jeanne Hawn

8,1
6 640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Goldie Hawn

Matka Kate Hudson. Niepodobne, prawda? ; p

black_peace

Dlaczego nieprawdopodobne? Obie są bardzo pięknie i fajnie grają ;]

Little_Green_Bag

Niepodobne a nie nieprawdopodobne ;)

short

Little_Green_Bag

hehehe !:>

za krótki <br/> za krótki <br/>

black_peace

Bardzo podobne ! Przypatrz się tej bużce. Goldie ma jedynie większy talent niż jej córka, pozstaje mieć nadzieje na to że Kate jeszcze go nabierze.

hananas

Trochę może rzeczywiście podobne, ale to nie zmienia faktu, że ''trochę'' się zdziwiłem, kiedy natrafiłem na taką informację .; p

black_peace

Wydaje mi się, że układ twarzy jest podobny w przypadkach obu aktorek :).
Pozdrawiam :D
P.S. Np.: nos :P.
P.S.2. Ale to tylko moje zdanie. Osobiście nie powiedziałabym, że to matka i córka. Było niezłe zdziwienie. Trzeba się przypatrzec...

_Olinka_

Moim zdaniem są bardzo podobne!!! Jak kiedyś jeszcze nie wiedziałam, że są rodziną to od razu je ze sobą skojarzyłam i musiała to sprawdzić! :)))

Donna_Piper_Halliwell

Ja właśnie oglądam "Zemstę pierwszych żon" i gra Goldie, a ja sobie myślę skąd ja znam tę aktorkę, nie mogłam jej nigdzie wsadzić. Nie wiedziałam w jakim filmie ją widziałam, patrzę, nie oglądałam innych z nią. Więc mówię sobie, co jest, a to dlatego, że jej córkę kojarzę. Są BARDZO podobne.

mammocno92

Anie, jeszcze widziałam ze 'śmiercią jej do twarzy' i chyba początek 'romanssidla', co i tak nie zmienia faktu, ze są podobne xD ;p

black_peace

Są trochę podobne, ale moim zdaniem Goldie ma dużo więcej uroku w sobie niż Kate.

coco29

Jak wyżej

black_peace

stwierdzam że Goldie Hawn niestety jest ładniejsza od Kate Hudson,Kate jest sztuczna i dziwna jak dla mnie, brak dystansu.

black_peace

Goldie ma niesamowite niebieskie oczy, których Kate nie odziedziczyła, ale poza tym są podobne.

black_peace

Kate im starsza, tym bardziej podobna do matki.

użytkownik usunięty
black_peace

obie są fajne, i widać ze to matka z córką:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones