PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646237}

Śpiączka

Coma
6,4 386
ocen
6,4 10 1 386
Śpiączka
powrót do forum serialu Śpiączka

Musi byc naprawde źle w krainie amerykańskich scenarzystów skoro biorą się za remake takich klasyków jak "Coma" z Douglasem.

bonzo

Tak wlasnie myslalem, ze to remake filmu z Douglasem, skadinad dobrego filmu. Czy ten telewizyjny twor warto obejrzec?

per333

warto, chociaż potencjał niewykorzystany. za szybko się skończył. z tego można by zrobić dobry 13 odcinkowy serial gdyby rozwinąć dobrze niektóre wątki.

bonzo

Gdy pojawia się remake, każdy oryginał nagle staje się "klasykiem", "arcydziełem" itp. Film z Douglasem do najlepszych nie należał, aczkolwiek ten dwu-odcinkowy serial jest naprawdę przeciętny.

Pozdrawiam

MarekAntonivsz

a nie zgodzę się z Tobą. "Coma" jest uważana za klasykę od dawna. Sama książka była debiutem Robina Coock'a i do dziś jest jedną z najbardziej chyba znanych jego pozycji..

użytkownik usunięty
Sony_West

"Coma", wbrew temu co wiele osób powtarza, to nie jest debiut Robina Cooka. "Coma" została wydana w 1977 roku, natomiast w 1972 r. wydano "Year of the Intern", w Polsce ukazała się pod tytułem "Rok interny". Taki maleńki błąd, nie ma co się przejmować, sama jeszcze nie czytałam tej powieści i z początku też nie wiedziałem o tej książce.

bonzo

Pokolenia sie zmieniaja sposoby realizacji tez jest wiec okazja do robienia kalek z przeszlosci

ocenił(a) serial na 6
bonzo

Nowa wersja jest raczej dla wiernych czytelników Robina Cooka, bowiem klasyk kinowy z '78 po prostu był mocno okrojony względem powieści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones