PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=984}

Thelma i Louise

Thelma & Louise
7,7 75 735
ocen
7,7 10 1 75735
7,8 30
ocen krytyków
Thelma i Louise
powrót do forum filmu Thelma i Louise

KOCHAM TEN FILM!

ocenił(a) film na 10

Bardzo feministyczny. Jeszcze ostatnio chciałam być jak któraś z nich, bardziej jak zawsze (prawie) zrównoważona i pewna siebie Thelma, a mieć urodę ślicznej Louise. No i tak jak one jeździć po Stanach i uciekać przed glinami ;). Tak wiem, nieco dziecinne, ale to jedynie były takie "marzenia" ;D. Jednym słowem- jeden z moich ukochanych filmów i osobiście uważam, że powinien mieć znacznie wyższą ocenę. Uwielbiam takie filmy- z głębszym przesłaniem, a jak miło się je ogląda!

ocenił(a) film na 9
BWaldorf

Moim marzeniem jest właśnie taka podróż w stylu Thelmy i Louise. Muszę tylko znaleźć przyjaciółkę, kupić samochód i zrobić prawo jazdy :)

ocenił(a) film na 9
BWaldorf

Ten film NIE JEST feministyczny. Mam dość ignorantów, którzy sypią terminami nie znając ich definicji.
P.S., pomyliły Ci się bohaterki.

BWaldorf

BWaldorf, pokręciłaś trochę imiona, pewność siebie mamy u Louise, a urodę u Thelmy ;) No ale prawda, chyba nie ma kobiety, która po tym filmie nie skusiłaby się na taką podróż (może bez tych przestępstw), gdyby miała taką możliwość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones