PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=984}

Thelma i Louise

Thelma & Louise
7,7 75 694
oceny
7,7 10 1 75694
7,9 29
ocen krytyków
Thelma i Louise
powrót do forum filmu Thelma i Louise

Jest w dodatkach filmu na DVD. Dla niezorientowanych powiem, ze jest meytorycznie jednakowe, ukazane jednak w innym świetle. Mnie nie bardzo się podoba, Ridley Scott wybrał zdecydowanie lepszą wersję. A wy co myslicie?

_matti_

A dokłądniej jak wygląda to zakończenie? Co się w nim zmienia?

ocenił(a) film na 9
_matti_

Oglądałam coś, co było chyba alternatywnym zakończeniem :) Było bardzo podobne, tylko na koniec inaczej wykadrowane, o to Ci chodzi?

pierzaste_mysli

http://pl.youtube.com/watch?v=SaHxV4u3g1Q - Nie, nie, nie!!!

Zgadzam się z Mattim - Scott wybrał zdecydowanie lepszą wersje!

ocenił(a) film na 7
globus

Do kitu to alternatywne zakończenie.

_matti_

zgadzam sie! wlasciwy wybór zakonczenia! super kino!!!

ocenił(a) film na 10
_matti_

również się z wami zgadzam. Przepiekny film.

ocenił(a) film na 8
_matti_

Ale zaraz, żę niby one przeżyły?? Bo jeżeli chodzi wam o to, żę Scott po prostu stopklatke zrobił na tym jak samochod "leci"?

ocenił(a) film na 8
Szajba

"Bo jeżeli chodzi wam o to, żę Scott po prostu stopklatke zrobił na tym jak samochod "leci"" to uważam, że alternatywne zakończenie jest lepsze.

_matti_

oglądałem alternatywne zakończenie... i zdecydowanie wole to które użyte było w filmie. jest ono wzruszające i nadaję jeszcze większego uroku filmowi :) jakoś nie wyobrażam sobie by skacząc w przepaść thelma i louise mogły przeżyć... :/ to że razem zginęły umacnia widza w przekonaniu o ich wielkiej przyjaźni :)

ocenił(a) film na 10
PIOTREK_53

One i tak i tak nie przeżyły:/ Mi się jednak motyw z stopklatką bardziej podobał, ma swój urok i tyle.

ocenił(a) film na 7
_matti_

Oczywiście, że nie przeżyły. Moim zdaniem chodzi o podkreślenie ich przyjaźni "nawet po śmierci byłyby razem", takie bzdety ;) jak dobrze, że nie wybrali tego zakończenia, ufff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones