PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=984}

Thelma i Louise

Thelma & Louise
7,7 75 735
ocen
7,7 10 1 75735
7,8 30
ocen krytyków
Thelma i Louise
powrót do forum filmu Thelma i Louise

Bardzo chciałem zobaczyc ten film. Teraz po seansie piszę te słowa, bo jeste troszkę zawiedziony. Film Scotta jest jak dla mnie za mało ciekawy. Choć faktycznie końcówki filmu nie można do końca przewidzieć, tego samego nie mogę powiedzieć o reszcie filmu. Mało to dramatyczne i i nteresujące. Ot kobiety z powodu jednego wydarzenia, zaczynają szaleć już na całego zmieniając się z kur domowych w niezależne i spontaniczne kobiety. Zaczynają inaczej patrzeć na świat. Przestają sięgo bać choć do końca go nie rozumieją. Trochę sięwynudziłem na tym filmie. Raziło mnie także to jak bardzo feministyczny jest to film. Prawie wszyscy faceci w tym filmie to sprośne świnie i dranie. Ale cóż. Ogólnie rzecz biorąc film nie robi rewelacji, czego już nie można powiedzieć o końcówce. Była tak symboliczna i poetycko piękna.
7/10

ocenił(a) film na 9
Bialy_Pielgrzym

Wynudziłeś się na tym filmie? Dla mnie jest on strasznie ciekawy! A jeśli chodzi o facetów, to rzeczywiście trochę przesada, ale jak wyjrzy się na ulicę to zaczyna się mieć co do tego wątpliwości...

Tak czy inaczej Thelma i Louise to mój drugi ulubiony film :)

Pzdr

ocenił(a) film na 7
Bonnie_filmweb

"Tak czy inaczej Thelma i Louise to mój drugi ulubiony film :) "

ten pierwszy jest dużo lepszy, o ile się dobrze domyślam o którym mowa :)

ocenił(a) film na 9
sten44

Tak, bo zrobiłam top 3 moich ulubionych filmów (oczywiście co jakiś czas się to zmienia) i "Thelma & Louise" znajduje się na II miejscu. Trochę pomieszałam, sorry :)

ocenił(a) film na 10
Bialy_Pielgrzym

Film świetny....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Bialy_Pielgrzym

film do pobrania na http://chomikuj.pl/Ela1207

ocenił(a) film na 7
Bialy_Pielgrzym

Zgadzam się z tobą. Nuda w dodatku bije z tego filmu straszny feminizm.
dałem mu 5/10. Polecam zobaczyc "Znikający punkt" To jest najlepszy film drogi jaki widziałem do tej pory i bije na głowę TiL.

ocenił(a) film na 4
7IGER

Zgadzam się z przedmówcą :) Temat i jego realizacja 8/10, feminizm 0/10, średnia 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones